WIGILIA - przedszkole

WIGILIA

UROCZYSTOŚCI

SPOTKANIE WIGILIJNE PRZEDSZKOLAKÓW

Jak co roku, zgodnie z podtrzymywaną od lat tradycją, 21 grudnia odbyło się w naszym przedszkolu wspólne Spotkanie Wigilijne. Na uroczystość tą przybyli zaproszeni goście: p. Dyrektor Monika Skrobot, p. Agnieszka Martuszewska oraz rodzice przedszkolaków. Spotkanie rozpoczęło się od przedstawienia przez dzieci       z grupy „Biedronki” jasełek pt. „Maleńka miłość”. Po występach przedszkolaki wręczyły przybyłym gościom i wszystkim pracownikom przedszkola świąteczne upominki. Następnie nadeszła pora wspólnego łamania się opłatkiem i kolędowania. Nie zabrakło też słodkiego poczęstunku w postaci pachnących pierniczków przygotowanych przez dzieci z grupy „Motylki” i „Krasnale”. Uroczystość  zakończyła się wspólnym obiadem, złożonym z tradycyjnych potraw wigilijnych.