WIGILIA - przedszkole

WIGILIA

HISTORIA > 2017/2018

„CICHA NOC, ŚWIĘTA NOC
POKÓJ NIESIE LUDZIOM WSZEM...”

WIGILIA W PRZEDSZKOLU

Święta Bożego Narodzenia to najbardziej rodzinne, a zarazem najbardziej ukochane przez wszystkich dni w roku. Świąteczny nastrój zapanował również i naszym w przedszkolu 22 grudnia, kiedy to dzieci i wszyscy pracownicy przedszkola spotkali się na wspólnej Wigilii. Uroczystość rozpoczęła się od „Jasełek” przygotowanych przez przedszkolaki z grupy „Motylki” pod opieką wychowawczyni Janiny Stępień. Ubrane w piękne stroje, wierszem i piosenką opowiedziały historię narodzin Jezusa. Wspaniałym momentem było dzielenie się opłatkiem , składanie sobie świątecznych życzeń i śpiewanie kolęd.  Na zakończenie uroczystości Pani dyrektor Anna Ćwiklik  złożyła wszystkim świąteczne życzenia i zaprosiła na wspólny wigilijny obiad.