UROCZYSTOŚĆ WIGILIJNA - przedszkole

UROCZYSTOŚĆ WIGILIJNA

HISTORIA > 2016/2017

„Wigilijne nastroje”

21 grudnia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z udziałem zaproszonych gości: dyr. Zespołu Szkół M. Skrobot, szefowa Firmy cateringowej E. Stępień, Rada Rodziców; panie G. Hudzik, U. Dynda, A.Ćwiklik i B. Motyka. W radosny nastrój świąteczny wprowadziła nas inscenizacja „Wigilijne nastroje” w wykonaniu dzieci z grupy „Krasnale” opowiadająca o przygotowaniach do świąt w każdej rodzinie oraz przepiękna pastorałka „Dziś w Betlejem” w wykonaniu Milenki Stępień. „Krasnale” złożyły wszystkim zebranym świąteczne życzenia i wręczyły upominki- Aniołki. Do życzeń dołączyła się pani  dyr. A. Ćwiklik oraz grupa „Biedronki” wręczając gościom świąteczne pierniczki i wszystkich zebranych częstując ciastkami wypiekanymi na zajęciach. Spotkanie było okazją do połamania się opłatkiem    i wspólnego kolędowania przy choince.

Z blaskiem pierwszej gwiazdki składamy życzenia
                                                              Niech się wszystkim spełnią najśmielsze marzenia
                                                             Zaraz też kolędę wspólnie zaśpiewamy
                                                            Świąteczne nastroje w sercach zachowamy.”
                                                           Zdrowych, radosnych Świąt!