POGÓRZAŃSKIE ATRAKCJE - przedszkole

POGÓRZAŃSKIE ATRAKCJE

HISTORIA > 2013/2014

W dniach 14- 15 września odbyły się IV Pogórzańskie Atrakcje  Naukowe. Oprócz wielu atrakcji  odbyło się spotkanie z twórczością Juliusza Verne’a, a dla dzieci przedszkolnych konkurs pod hasłem „Pięć dni w balonie”. Spotkanie to poprowadził wielki pasjonat książek J. Verne’a  Krzysztof Gucwa - sekretarz  towarzystwa Przyjaciół J.Verne’a. Dzieci miały okazję  zobaczyć ekspozycję  książek  o Afryce J.Verne’a wydanych w różnych językach oraz wystawę prac  na płótnie i zdjęć o Afryce. Również wysłuchały opowiadania „Pięć dni w balonie” ilustrowanego  obrazkami, a następnie kolorowały balon według własnego pomysłu dowolnie wybraną techniką. Nagrodą dla biorących udział w konkursie był autograf  pana K. Gucwy.
zobacz foto