MIKOŁAJ - przedszkole

MIKOŁAJ

HISTORIA > 2013/2014

„Dzyń, dzyń dzyń Mikołaju święty, przynieś nam prezenty….”
Tak śpiewały dzieci w oczekiwaniu na świętego Mikołaja, który przyjechał w tym roku samochodem, gdyż zima jeszcze była bardzo daleko.   Mikołaj w otoczeniu aniołów zawitał do naszego przedszkola  6 grudnia 2013 roku po południu. Najpierw spotkał się z najmłodszą  grupą  „Biedronek”, potem odwiedził starsze dziec
i. Każdy przedszkolak  otrzymał prezent, który mógł  zabrać ze sobą do domu. Wielką radość  sprawiły dzieciom zabawki przyniesione przez Mikołaja  do sali zabaw. A były to zabawki i pomoce dydaktyczne: samochody, wózki i kołyski  dla lalek, lalki, klocki, puzzle, układanki, tablice edukacyjne i wiele jeszcze innych drobiazgów.  Wszystkie dzieci podziękowały za prezenty oraz zaprosiły Mikołaja do przedszkola na przyszły rok.