KONIEC ROKU - przedszkole

KONIEC ROKU

HISTORIA > 2014/2015

SZYBKO MIJA CZAS…

26 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość pożegnania dzieci odchodzących do klasy I. Wśród gości byli pani M. Skrobot, dyrektor Zespołu Szkół, z-ca dyrektora J.Drożdż i rodzice starszaków. Dzieci z poszczególnych grup przygotowały krótką część artystyczną, po której pani dyrektor A.Ćwiklik wręczyła pamiątkowe dyplomy, upominki i nagrody. Korzystając z okazji pani dyrektor w imieniu swoim, pracowników przedszkola, rodziców i dzieci pożegnała  i podziękowała za kilkuletnią współpracę panu dyrektorowi Janowi Drożdżowi odchodzącemu do innej placówki. Również złożyła serdeczne życzenia: powodzenia i sukcesów w szkole dzieciom odchodzącym do pierwszej klasy, a pozostałym dzieciom  i wszystkim zebranym słonecznych, zdrowych,  wspaniałych przygód wakacyjnych.