KONIEC ROKU 2016/2017 - przedszkole

KONIEC ROKU 2016/2017

HISTORIA > 2016/2017

UROCZYSTOŚĆ ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO
DZIECI Z GRUP „SŁONECZKA” I „MOTYLKI”

W czwartek 22 czerwca 2017r. przedszkolaki wraz z rodzicami zgromadziły się w Gminnym Ośrodku Kultury, by tam podczas uroczystego spotkania pożegnać już na zawsze mury przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się powitaniem zebranych gości przez dyrektor przedszkola p. Annę Ćwiklik oraz pięknym polonezem w wykonaniu „Słoneczek” -  wychowanków p. Janiny Kotowicz. Po nim dzieci z obu grup pięknymi, wzruszającymi a i też bawiącymi do łez rodziców wierszami i piosenką pożegnały się z przedszkolem. Wszystkie starszaki otrzymały z rąk swoich pań i p. Dyrektor pamiątkowe dyplomy, książki oraz upominki od Rady Rodziców. Wśród przybyłych gości nie zabrakło dyrektor szkoły p. Moniki Skrobot, która to już dziś powitała w murach szkoły swoich nowych podopiecznych. Wszystkim starszakom życzymy powodzenia i samych sukcesów w szkole.