KONIEC ROKU - przedszkole

KONIEC ROKU

HISTORIA > 2017/2018

„BO CZASY MIODOWE POWOLI KOŃCZĄ SIĘ I SZKOŁA JUŻ DO NAS SWE ZAPROSZENIE ŚLE”

22 czerwca 2018 roku, w GOK w Łużnej, odbyło się uroczyste pożegnanie dzieci kończących edukację w naszym przedszkolu. Dzieci z grup „Motylki” i „Krasnale” wspólnie z panią dyrektor Anną Ćwiklik na to ważne wydarzenie zaprosiły swoich rodziców, panią dyrektor Szkoły Podstawowej  - Monikę Skrobot, pana Wójta – Kazimierza Kroka, dyrektora CUW – pana Mariana Skowrona i wszystkich pracowników przedszkola. Uroczystość rozpoczęła się częścią artystyczną przygotowaną przez dzieci z grupy „Motylki”. Ich występ miał charakter patriotyczny, nawiązywał bowiem do obchodzonej tego roku 100 – letniej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Po pięknym teatrzyku i tańcu zaprezentowanym przez dzieci z grupy „Motylki”, na scenie zagościły przedszkolaki z grupy „Krasnale”. W przygotowanym programie artystycznym podziękowały one wszystkim obecnym za trud włożony w ich rozwój i wychowanie.

Starszaki jak przystało na absolwentów przedszkola, pięknie wystrojone i z powagą w głosie recytowały wiersze i śpiewały piosenki oraz zaskakiwały umiejętnościami tanecznymi. Po występach pani Dyrektor, wspólnie z wychowawczyniami wręczyła każdemu absolwentowi pamiątkowy dyplomy oraz książki. Na zakończenie ciepłe słowa skierowała do przedszkolaków dyrektor Szkoły - Monika Skrobot. Uroczystość ta zakończyła się wspólnym pamiątkowym zdjęciem.

Jednak tego dnia nie tylko starszaki żegnały się z przedszkolem. Również nasza pani dyrektor Anna Ćwiklik po raz ostatni żegnała przedszkolaków, od września bowiem odchodzi po wielu latach pracy na emeryturę. Panią Dyrektor w imieniu rodziców pożegnali obecni na uroczystości rodzice. Szanowna pani Dyrektor, w imieniu wszystkich rodziców  przedszkola z dużym szacunkiem  dziękujemy za trud i serce, za tysiące godzin spędzonych z dziećmi , za pracę i troskę o sprawy przedszkola. Dziękujemy i życzymy samych słonecznych dni w życiu osobistym, niezawodnego zdrowia, siły i czasu na realizację swych pasji oraz marzeń.

„Są chwile co długo w pamięci zostają,
Choć czas upływa, nie przemijają,
Są też osoby, które poznane,
Nie będą nigdy już zapomniane”