DZIEŃ RODZINY - przedszkole

DZIEŃ RODZINY

HISTORIA > 2016/2017

,,Pamiętajcie moi drodzy- dobrze jest na świecie, kiedy w ciepłym, jasnym domu wszyscy są w komplecie.”

Są takie dni w przedszkolnym kalendarzu, do których wszystkie dzieci przygotowują się bardzo solidni, na które czekają z wypiekami na twarzy i chciałyby bardzo, aby były najpiękniejszymi dniami w całym przedszkolnym roku. Te dni to Święto Mamy i Taty.
„Dzień rodziny” to wspaniały czas zarówno dla rodziców jak i dzieci pełen wzruszeń, radości i uśmiechu, to czas, który mogą spędzić  ze sobą z dala od codziennych zmartwień.
Z tej okazji 8 czerwca 2016 r.przedszkolaki zaprosiły swoich najbliższych na uroczystość, na którą przygotowały występy taneczne i  wokalne.  Wszystkich zebranych serdecznie powitała dyrektor przedszkola, która podkreśliła, jak ważną rolę w naszym życiu pełni rodzina.  Niespodzianką dla rodziców na zakończenie popisów artystycznych były własnoręcznie przygotowane obrazki, które  dzieci wręczyły swoim rodzicom po odśpiewaniu „100 lat”.