DZIEŃ RODZINY - przedszkole

DZIEŃ RODZINY

HISTORIA > 2014/2015

„Drodzy rodzice! Dzieci to Wasze  bogactwo! Oto Wasze skarby!  Strzeżcie, aby żadne z nich nie zginęło”.
Słowami  Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Pani dyrektor Anna Ćwiklik rozpoczęła   przemówienie z okazji Dnia Rodziny.
Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka.

I odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej matki i
ojca. Dlatego też 26 maja w naszym przedszkolu spotkali się zarówno mamy jak i ojcowie, by wspólnie  świętować, by  spędzić razem z dzieckiem kilka niezapomnianych chwil. Dla dzieci zatem to dobra okazja by wyrazić rodzicom swoją miłość, wdzięczność za dobroć i cierpliwość, za serce, które tak wiele rozumie i wspaniałomyślnie wybacza. Dzieci długo przygotowywały się do tego dnia. Wszystko z myślą o swoich kochanych rodzicach. Oprócz wierszy , piosenek , inscenizacji była też sztuka teatralna „ Brzydkie kaczątko” , upominki własnoręcznie wykonane przez dzieci, a od maluszków bukieciki.  Dla rodziców  to duma i radość z tego, że ich pociecha zmienia się i zdobywa nowe wiadomości i umiejętności.
Po części artystycznej i wręczeniu upominków oraz poczęstunku dzieci mogły wspólnie zatańczyć przy muzyce  na żywo  pod kierunkiem Pana Mariusza Ch. z  Zespołu „ Agnes” z Nowego Sącza.