DZIEŃ MATKI - przedszkole

DZIEŃ MATKI

HISTORIA > 2016/2017

„Uśmiechnij się, mamusiu” – zajęcia otwarte w grupie „Krasnale”

26 maja, to szczególny dzień w roku, w którym obchodzimy  „Dzień Matki”. Wszyscy, zarówno mali jak i duzi składają życzenia swoim ukochanym mamom, dziękując za trud i poświęcenie włożone w ich wychowanie. Tego też dnia w grupie „Krasnale” odbyły się zajęcia otwarte dla mam. Tematyka zajęć, jak wskazuje dzień poświęcona była mamom, ich wielkiemu znaczeniu w życiu każdego dziecka. Dzieci zaprezentowały swoim mamom przedstawienie pt. „Głupiutka kurka”, wspólnie złożyły życzenia i odśpiewały piosenkę, a następnie  wręczyły  przygotowane przez siebie laurki. Rodzicie mogli skosztować także wspaniałych ciasteczek przygotowanych przez przedszkolaki. Wiele radości sprawiły mamom wspólne  zabawy i konkursy z ich dziećmi. Na zakończenie zajęć prowadząca i Pani Dyrektor podziękowały wszystkim mamom za przybycie na zajęcia, życząc dużo radości, uśmiechu na co dzień i pociechy z dzieci.