DZIEŃ BABCI - przedszkole

UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA
22.01.2018 rok

Rudolph Giuliani

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w przedszkolu to bardzo ważny dzień zarówno dla dzieci, jak ich babć oraz dziadków. Tego roku uroczystość ta w naszym przedszkolu odbyła się  w salach przedszkolnych. Dzieci z grup „Motylki”, „Krasnale” i „Biedronki” zaprosiły swoje babcie i dziadków na przedszkolne uroczystości, aby w szczególny sposób podziękować im za ich miłość, dobroć i cierpliwość. Każda grupa wiekowa pod opieką swoich pań, przygotowała program artystyczny. W większości były to wiersze, piosenki, inscenizacje związane tematycznie z tymże świętem oraz tańce. Na zakończenie dzieci wręczyły swoim dziadkom  upominki – zdjęcia i kwiaty. Po części artystycznej rodzice zaprosili babcie i dziadziów na słodki poczęstunek - pyszną kawę z ciastem.